Printed from jewishkherson.com

Якої ми хочемо України

Четверг, 09. Август, 2018 - 8:59

 

Успішна держава починається з кожного з нас. 

В мене не залишилося сумнівів, що Україні доведеться пройти процес перезаснування держави. Але щоб це вдалося, всім нам доведеться говорити, слухати і чути один одного. І творити свою Одесу, свій Львів, свій Харків, свій Київ... Тільки у таких діалогах можна сформулювати набір цінностей, який буде сприйнятий усім суспільством. Після цього буде неважко розписати подальший шлях – від статуту міста до Конституції держави. 

Ми всі різні. Кожен з нас, напевно, сперечався зі своїми близькими з того чи іншого приводу. Але якщо в цей час ваше помешкання обкрадають або забирають півквартири – ви об’єднуєтесь. 

Ситуація, що склалась у нашій державі, - це колосальний шанс до змін, бо зараз все стало чесніше і чистіше. Що нам потрібно? Все просто - демократія, порядок, дисципліна, мораль. 

Ніколи не приймайте правила гри, які не будете виконувати. Якщо визнали їх – дотримуйтесь. Світ починається з маленького світу кожного з нас. Я мрію, що кожен українець визнає право того, хто поруч, бути самим собою. Тоді ми обов’язково побудуємо процвітаючу Україну.

 

Роман Безсмертний

Зустріч-дискусія «Якої ми хочемо України», Одеса, 1 серпня 2018


Комментарии: Якої ми хочемо України
Нет добавленных комментариев