2.png 3.png1.png

 4.jpg

 5.png6.jpg

 

 

 Книга - одне з найбільших винаходів людського розуму - збагачує досвідом наше життя. Яке ж щастя для людини, що йому дана можливість дружити з книгою і користуватися її невичерпної мудрістю. Багато століть тому єврейському народу була дарована головна Книга Життя - Тора, цілюще джерело єврейської думки, тому євреїв називають народом книги.

Звичайно, кожна людина з дитинства знає, що таке бібліотека. Кожен школяр знає, що таке шкільна бібліотека. Учні з першого по одинадцятий клас приходять в бібліотеку, щоб взяти необхідну книгу, погортати цікаве видання, звернутися до довідника, зайти в Інтернет.

         Наша шкільна бібліотека - ровесниця єврейської школи. У фонді бібліотеки художня література українських і російських письменників; твори єврейських авторів, багато книг в нашій бібліотеці, присвячені єврейської тематики, сучасна перекладна з івриту ізраїльська література. Шкільна бібліотека забезпечує учнів підручниками українською, російською, англійською мовами, цікаві і барвисті підручники з івриту, різноманітні і пізнавальними підручники за традиціями єврейського народу.

У шкільній бібліотеці продумана система роботи з читачами: і регулярне знайомство їх з надходить, з наявною літературою, і бібліотечні уроки, і читацькі конференції, працює гостинна Літературна вітальня.

Бібліотека має власну базу даних, оснащена комп'ютерами, принтером, телевізором, DVD - програвачем. У бібліотеці читачі можуть зайти на сайт, що цікавить їх бібліотеки.

Книга - друг людини, тому у багатьох школярів бібліотека асоціюється з хорошим, потрібним і важливим. Незважаючи на те, що у сучасного учня є безліч інших можливостей отримати необхідну йому інформацію, - бібліотека живе!

 

 

Міські бібліотеки-філії для дітей
Херсон

 

 

Центральна бібліотека ім. Лесі Українки
http://cls.ks.ua/?menu=1_4_6  

  

Адреса:проспект Текстильників, 9.
Тел.: 51-90-79, 51-90-84.
 
Адреса: вул. Патона 15 (гімназія № 3)
Тел.:27-64-45.
 
Адреса: вул. Тягинська, 53.
Тел.: 26-36-77.
 
Адреса: вул. 1-а Промислова, № 44.
 
Адреса:вул. Лавреньова 11.
Тел.: 29-15-73.
 
Адреса: вул. К. Хетагурова, 45.
 
Адреса: вул. Київська, 38. 
Тел.: 26-30-78.

 
Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки