Printed from jewishkherson.com

Блог раздела "Выпускникам 2017"

Блог раздела "Выпускникам 2017"

 почта

Учаснику ЗНО. Правила проведення тестування

Напередодні проведення зовнішнього незалежного оцінювання радимо учасникам тестування ознайомитись з основними правилами проведення ЗНО. Знання та дотримання процедур проведення зовнішнього оцінювання є одним з ключових принципів успішного складання іспитів.

Допуск до пункту тестування

Для допуску до пункту тестування учаснику ЗНО необхідно пред'явити такі документи:

  • оригінал сертифіката учасника ЗНО;
  • оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті;
  • запрошення-перепустку, яку необхідно самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки.

Відсутність одного з перелічених документів або подання його копії унеможливить участь у тестуванні.

Запізнення

Тестування розпочнеться об 11.00.… Читать дальше »

ЗНО-2017

 23 травня 2017 року розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX - початок XXI… Читать дальше »

До уваги учасників ЗНО

 unnamed (3).jpg

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

 
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА23 травня
ІСПАНСЬКА МОВА25 травня
НІМЕЦЬКА МОВА25 травня
ФРАНЦУЗЬКА МОВА25 травня
АНГЛІЙСЬКА МОВА29 травня
МАТЕМАТИКА31 травня
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ02 червня
РОСІЙСЬКА МОВА06 червня
БІОЛОГІЯ08 червня
ГЕОГРАФІЯ12 червня
ФІЗИКА14 червня
ХІМІЯ16 червня

РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2017 ЗАВЕРШЕНО

 
Реєстрація тривала з 6 лютого до 17 березня. Внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна до 31 березня.

Останній день для відправлення реєстраційних документів до регіонального центру – 17 березня. Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжуватимуть опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 17 березня, однак за умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи, надіслані після 17 березня, опрацьовуватися не будуть.

Учасники ЗНО, які отримали сертифікати, однак бажають внести зміни до персональних даних, можуть перереєструватися. Для цього потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести… Читать дальше »

Херсонским абитуриентам о вступительной кампании - 2017

 

Херсонским абитуриентам о вступительной кампании - 2017


В этом году абитуpиeнты нe cмогут подать 15 заявлeний на поcтуплeниe в вузы

Укpаинcкиe абитуpиeнты cмогут подать вceго дeвять заявлeний на чeтыpe cпeциальноcти. Пpиeма на cпeциалиcта и младшeго бакалавpа нe будeт. По пpавилам вcтупитeльной кампании-2017 на бюджeтныe мecта будут cохpанeны квоты для льготников и кpымчан.

Гоcэкзамeны замeнят внeшним нeзавиcимым тecтиpованиeмГоcудаpcтвeнная итоговая аттecтация для 11-клаccников будeт в фоpматe ВНО. Peзультаты тecтиpования по укpаинcкому языку, матeматикe или иcтоpии Укpаины и eщe одному пpeдмeту на выбоp выпуcкника (иноcтpанный язык, гeогpафия, физика, биология, химия) зачтут как гоcэкзамeн. Оцeнки ВНО по данным пpeдмeтам пойдут в аттecтат.

Бюджeтных мecт… Читать дальше »

Як добре підготуватися та знайти мотивацію до ЗНО

Змотивувати себе до якісної і регулярної підготовки – це вже половина шляху.

1. Зрозумій, для чого тобі це потрібно

«Треба сприймати ЗНО не як обов’язок, а як можливість», – розповідає Аня. Якщо ти вже обрав для себе професію мрії та ВНЗ, у якому хочеш отримати знання з цієї спеціальності, – це чудово, тоді маєш конкретну мету, а тестування дасть змогу її реалізувати.

Якщо в тебе є сумніви щодо спеціальності – не проблема. Спробуй дізнатися більше про професії, які тебе цікавлять: порозпитуй знайомих, що працюють у галузях, котрі тобі імпонують, відвідай майстер-класи. Важливо, щоб ти зажадав отримати освіту з конкретної спеціальності, тоді й ЗНО здаватиметься лише перехідним етапом, який… Читать дальше »

Реєстрація на ЗНО-2017: особливості проведення

 Цього року реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого. Цього дня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде відкрита опція, за допомогою якої, бажаючі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Випускники шкіл минулих років зможуть зареєструватись для участі у ЗНО самостійно, а для випускників поточного року пункти реєстрації будуть створені за місцем їх навчання.

Отже, випускники поточного року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну… Читать дальше »

Правила нарахування балів за завдання ЗНО

Наказом Українського центру оцінювання якості освіти №156 від 15 вересня 2016 року затверджено Схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Згідно з документом, при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнти працюватимуть з 9 типами завдань, що оцінюватимуться наступним чином.

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді

Такі завдання складаються з основи (умови завдання) та чотирьох або п’яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

1 бал буде зарахований, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь… Читать дальше »

Реєстрація на пробне ЗНО відбудеться в січні

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Зареєструватися для… Читать дальше »

Допрацювання умов прийому до ВНЗ

Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2017 рік повинні містити як запобіжники від порушень, так і мотиватори для розвитку регіональних ВНЗ.
На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час засідання робочої групи з доопрацювання умов прийому.

«З одного боку потрібно дотримуватися ідеології Закону України «Про вищу освіту» та максимально поставити запобіжники для можливих порушень прав вступників. З іншого – запровадити стимули для підтримки та розвитку закладів вищої освіти у регіонах», - зазначила Лілія Гриневич про завдання робочої групи.

Про зміни до проекту умов, що були напрацьовані членами робочої групи,  розповів директор департаменту вищої освіти МОН України Ігор… Читать дальше »

ЗНО-2017 розпочнеться 23 травня

 Зовнішнє незалежне оцінювання випускників шкіл та осіб, які вступатимуть до вищих навчальних закладів у 2017 році розпочнеться 23 травня та триватиме до 16 червня. Відповідні дати визначені наказом МОН, яким затверджений календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2017 році.

Зокрема, основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться проведенням тесту з української мови і літератури. 

25 травня відбудуться тестування з німецької, французької та іспанської мов, 29 з англійської мови.

Зовнішнє оцінювання з математики і історії України буде проведено 31 травня та 2 червня відповідно.

Тест з російської мови абітурієнти складатимуть 6 червня, з біології 8 червня, з географії 12 червня, фізики - 14… Читать дальше »

Ищите старые сообщения? Найдите на полях меню "Архив".