Printed from jewishkherson.com

Новости

Новости

 почта

З 24 по 26 квітня 2017року призупиняється навчально-виховний процес

 Ураховуючи повідомлення Херсонського обласного центру з 
гідрометеорології від 21.04.2017 «Штормове попередження No14/04, у зв’язку з складними погодними умовами, що очікуються 24-25 квітня 2017 року, з метою збереження здоров’я та життя дітей і молоді,
запобігання поширенню ГРВІ серед населення міста,
на виконання рішення виконавчого комітету Херсонської 
міської ради із 24 по 26квітня 2017року призупиняється навчально-виховний процес у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах міста.

Уважаемые родители и дети!
Домашнее задание и график Скайп-уроков смотрите в своих VIBER, WhatsApp ,эмейлах.
Справки и консультации у классных… Читать дальше »

Призупинення навчально-виховного процесу на 20-22 квітня.

 Ураховуючи повідомлення Херсонського обласного центру з гідрометеорології від 18.04.2017 «Штормове попередження No11/03», у зв’язку з погіршенням погодних умов, що очікуються 19 –22 квітня п.р., виконавчим комітетом Херсонської міської ради 19 квітня п.р.розглядатиметься питання щодо призупинення навчально-виховного процесу на 20-22 квітня.

 

Декада иностранных языков в УВО Хабад

 unnamed (5).jpg

Продолжается декада иностранных языков в УВО "ХАБАД". 29 марта учителя Брага Ю.Е., Гутикова А.С. и Ищенко И.В. проводили игры, посвященные  Песаху, с учениками 1-10 классов. А еще ребята посмотрели короткометражные фильмы на двух языках, которые помогли им освежить знания истории и обычаев праздника. 
В пятницу учитель английского языка Гутикова А.С. путешествовала с учениками средних и старших классов по англоязычным странам. 

8961214408806df16da369b0e7ee0a02_1491125198.jpg 

Соняшник 2017

unnamed.jpg 

 3 березня учні НВО "ХАБАД" узяли участь у VIII Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник".

unnamed (7).jpg 

unnamed (2).jpg 

unnamed (1).jpg 

Відкритий урок з фізики

 unnamed (4).jpg

3 березня 2017 р. учитель вищої категорії, учитель-методист Вдовіченко Тетяна Олексіївна  для учнів 7 класу НВО «ХАБАД» провела відкритий урок  з фізики. Семикласники вивчали тему: «Виштовхувальна сила в рідинах і газах. Закон Архімеда». Тип уроку – урок-кейс.  

Для активізації учнів і підняття їхнього емоційного рівня  опитування проводилося за допомогою інтерактивних та навчальних мультимедійних блоків. Учителем були підготовлені тестові завдання різного ступеня складності.

Учні Транський Д., Мехряков О., Любімова М. підготували експериментальні блоки уроку, презентацію про цікаві факти з життя Архімеда, а також випробували себе в ролі коуча.

Нестандартно було проведено… Читать дальше »

Відкритий урок у 6 класі

 unnamed (2).jpg

3 березня 2017 року, у рамках декади предметів гуманітарного циклу, учитель української мови і літератури Лавриненко Аліна Олегівна провела відкритий урок у 6 класі з теми «Числівник (узагальнення та систематизація вивченого матеріалу)». Шестикласники змогли не лише продемонструвати рівень засвоєння знань, а й узяти участь в обговоренні ролі спорту в житті людини. Удало дібрані завдання, дидактичний матеріал уроку відразу зацікавили дітей, тому учні активно відповідали на запитання, чітко й послідовно обґрунтовуючи свої думки. Урок пройшов у творчій співпраці вчителя та школярів.  

unnamed (1).jpg


Загадочный мир растений

unnamed.jpg 

В последний день зимы шестиклассники УВО «ХАБАД»  на уроке биологии, который провела учитель высшей категории, учитель-методист, кандидат биологических наук Чинкина Тамара Борисовна, осуществили виртуальное путешествие по необычному  маршруту: станция «Зеленая  аптека»,  станция «Цветочно-декоративная», станция «Эфирно-масличная», станция «Плодово-ягодная». Ученики обобщали и систематизировали знания за курс «Ботаника».  Школьники работали с дидактическими карточками-заданиями, презентовали различные растения, учились  ведению научной дискуссии, отвечали на тестовые вопросы, объясняли значение слов Н.И.Вавилова: «Как богат… Читать дальше »

Географія – це цікаво!

unnamed (8).jpg 

20 лютого 2017  року, у рамках декади природничих дисциплін,  учитель вищої категорії  Ігнатьєва С.В.  дала відкритий урок  з географії  у 7-му класі з теми «Фізико-географічне  положення Північної Америки».

Для висвітлення даної теми важливим є те, що на уроці  Світлана Володимирівна органічно поєднала технічні засоби навчання (робота з інтерактивною дошкою) із  картографічними та інформаційними методами , про ефективність яких свідчать знання учнів.
Діти засвоїли навчальний матеріал і легко змогли давати відповіді на поставлені питання, показали належний рівень знань за минулий навчальний рік.

Урок пройшов на високому науково-методичному рівні, у швидкому робочому… Читать дальше »

День здоров'я в УВО 'ХАБАД'

 unnamed.jpg

21 февраля 2017 года в УВО «ХАБАД» прошел  День здоровья. Как справедливо указывал Авиценна, «главным сокровищем жизни являються  не земли, которые ты завоевал, не богатства, которые у тебя в сундуках… Главным сокровищем жизни является здоровье, и чтобы его сохранить, надо многое знать».  Поэтому мероприятия  Дня здоровья  были направлены на  приобщение воспитанников всех возрастов на заботу о своем здоровье,  на заинтересованность и активную борьбу за него. Учащиеся школы , а также воспитанники дошкольного отделения участвовали в различных спортивных  состязаниях, конкурсах, научных конференциях, тренингах по оказанию первой доврачебной помощи, встретились с… Читать дальше »

'І рідне слово в серці озоветься…'

 unnamed (2).jpg

Напередодні Міжнародного дня рідної мови вихованці НВО «ХАБАД» узяли участь у  різноманітних святкових заходах. Навчальний заклад було прикрашено рекламними плакатами, що популяризують вивчення рідної мови та інших мов світу.

На святковій лінійці гостей вітали педагоги, вихованці дошкільного відділення, учні в національних костюмах. Завдяки майтерності й таланту з художнього читання вихованців дошкільного відділення та учнів старшої школи всі присутні на лінійці поринули в чарівний світ поезії.

Свято продовжилося лінгвоквестом «І в серці обізветься рідна мова!», у якому за перемогу змагалися учні 5-9 класів. Підсумки заходу було підбито 21 лютого під час нагородження найактивніших учасників та… Читать дальше »

Учениця 9-ого класу Поражинська Яна отримала диплом першого ступеня

 unnamed.jpg

 16 лютого 2017 р. у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулася урочиста церемонія нагородження переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук і ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учениця 9-ого класу Поражинська Яна отримала диплом першого ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Поздравляем Романенко Елизавету с 3 местом во ІІ этапе Всеукраинского конкурса

unnamed (5).jpg 

Поздравляем Романенко Елизавету с 3 местом во ІІ (областном ) этапе Всеукраинского конкурса -защиты научно - исследовательских работ учеников-членов МАН Украины. Так держать !!! 

День Відкритих дверей у НВО «ХАБАД»

 DSC_2825_stitch.JPG

10 лютого 2017 року  Недержавне  навчально – виховне об’єднання «Дошкільний заклад - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «ХАБАД» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови» гостинно відчинило свої двері всім, хто побажав  відвідати заклад і докладніше познайомитися з роботою початкової школи.

День Відкритих дверей був проведений  напередодні свята Ту бі – Шват, яке відзначалося в Ізраїлі 15 Швата5777 року (11 лютого 2017 року за григоріанським календарем).

Ту бі – Шват - свято, що прославляє Ізраїль. Це Новий рік дерев. У цей день в Ізраїлі саджають дерева і згадують, що людина багато в чому схожа на дерево. Люди, як і рослини, тримаються свого коріння.… Читать дальше »

«Афганістан – біль наших ран…» (Н.Коломієць)

unnamed (3).jpg

До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан  в НВО «ХАБАД» 14 лютого відбулася зустріч із воїном-афганцем Серебницьким Семеном Ісаковичем, який на сьогоднішній день є заступником голови міської організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів.

Із кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не в змозі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

     Двадцять вісім років тому сотні сімей, родин… Читать дальше »

Музика, що з’єднує серця

 unnamed.jpg

Дует «Таїна», який поєднує чарівну домру Олесі Пазушенко та витончену класичну гітару Марії  Морозової, добре відомий  херсонським шанувальникам музичного мистецтва.

Нещодавно учні  НВО «ХАБАД» мали можливість насолодитися академічною музикою та кавер-версіями хітів  українських і зарубіжних композиторів у виконанні викладачів Херсонського училища культури  і Херсонської школи мистецтв №1 – дуету «Таїна». Діти були в захваті від веселої «Тарантелли» Ігоря Шошина, ліричних «Спогадів» О.Герасименко,  ніжної «Весни в Парижі» О.Стичука та «Блаженства»  І.Гайденка. Найбільше емоцій в учнів викликала музична… Читать дальше »

Ищите старые сообщения? Найдите на полях меню "Архив".