Printed from jewishkherson.com

Новости школы

Нова українська школа в дії

 3.jpg


13 березня 2018року в НВО «ХАБАД» відбувся міський науково-практичний семінар учителів початкової школи та вихователів дитячих садків із теми: «Нова українська школа в дії: використання техніки Lapbook у роботі з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку».

   Після презентації закладу директором Левіним І.І. перед учасниками семінару виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та логопедії факультету дошкільної та початкової освіти ХДУ Борисенко Н.М. Вона познайомила присутніх із інноваціями, які відбуваються зараз у системі освіти, а також презентувала досвід роботи естонських і фінських шкіл. Особливу увагу Наталія Михайлівна звернула… Читать дальше »

Фильм "Я и МАМА"

 Capture.JPG

В херсонских школах карантин, но дети продолжают учиться

 Картинки по запросу

Напомним, что в учебных заведениях Херсона объявлен карантин до 7 марта. Однако, в школе ХАБАД обучение продолжается. Школьники грызут гранит науки онлайн. Дистанционное обучение проходит через программное обеспечение Скайп, с видео-трансляцией и, что важно,  обратной связью.  "Уроки по расписанию основные. То есть обычный школьный день, разве что только ученик сидит дома перед монитором. Ну, и, само собой, нет физкультуры, пения и т.п.", – рассказал директор школы Игорь Левин. 

По его словам, онлайн-обучение в ХАБАД практикуется и когда школьник болеет, дабы ребенок не отставал от учебного процесса. 

Источник… Читать дальше »

Пурім – одне з найяскравіших і пишнобарвних свят єврейського народу

 Capture.JPG


Пурім – одне з найяскравіших і пишнобарвних свят єврейського народу. 13 адара вся община зібралася в синагозі для читання Магілат Естер. Вихованці НВО «ХАБАД» підготували до свята незвичайні костюми, які продемонстрували під час уже традиційного щорічного фотографування. На учнів 1-7 класів очікував сюрприз: відвідування розважального комплексу «ГудЗон». А учениць 8-11 класів чекала до себе в гості Двора Раскін.

14 адара, не зважаючи на всі перешкоди з боку погоди, також пройшло захоплююче і весело. Вихованці дошкільного відділення, найменші серед усіх присутніх,  прочитали багато красивих віршів про Пурім. А потім на всіх дітей, які об’єдналися в декілька команд, чекав квест із великою… Читать дальше »

Пурим Шпиль в УВО ХАБАД

 SAM_0080_01.JPG

28 февраля в УВО ХАБАД совместно с областной библиотекой имени Лавренева,прошел ПУРИМ ШПИЛЬ.В этом году он был посвящен юбиляру года Жюль Верну,его роль исполнил директор УВО ХАБАД ,Левин Игорь Ильич.Роль переводчика известного романиста ,писательницы Марко Вовчок исполнила учитель зарубежной литературы ,организатор внеклассной работы Майорихина Елена Валентиновна.

В ролях героев романов-путешествий ученики УВО ХАБАД ,Юрий Ерухимович,Сима Вольф,Максим Мартын,Рейзи Вольф,Двора Абольянинова и многие другие.

Особая благодарность работникам библиотеки имени Лавренева.

1519930793150_pikapost.jpg 

 

«Рідна мова-чарівниця…»

 viber image1.jpg

Любов до рідної мови родом із дитинства. Саме тому для вихованців НВО «ХАБАД» відзначати 21 лютого Міжнародний день рідної мови вже стало традицією.  У цей день у навчальному закладі по-особливому звучать українська, англійська, іврит та ідиш під час святкового параду національних костюмів. Демонструючи їх, вихованці перегортають найвидатніші сторінки історії різних народів.

viber image2.jpg

viber image.jpg 

Відкритий урок для семикласників НВО «ХАБАД»

 IMG-13fa7d7baae54d9b204e1e95b03ce2ed-V.jpg

       Учитель фізики Вдовіченко Тетяна Олексіївна 12 лютого 2018 року провела відкритий урок для семикласників НВО «ХАБАД» із теми «Тиск твердих тіл. Сила тиску» .

       Урок пройшов цікаво, насичено та результативно. Учні, провівши ряд нескладних і цікавих експериментів та розв’язавши якісні та кількісні задачі, самостійно дійшли до висновку, що тиск залежить від величини сили тиску та площі поверхні, на яку діє ця сила. А потім їх просто вразив шквал прикладів, які можна навести для підтвердження цього факту! Вигукнувши «Евріка», із розумінням того, що тиск твердих тіл скрізь навколо нас, семикласники задоволені і… Читать дальше »

Вітаємо ученицю 10 класу Поражинську Яну!

 IMG_20180213_101354.jpg

Вітаємо ученицю 10 класу Поражинську Яну та її наукового керівника, кандидата педагогічних наук, доцента Тихошу Валентину Іванівну з перемогою в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція української мови).

Так тримати !


День безопасного интернета в УВО ХАБАД

IMG-971b8176efc705a38f3a63316ec52cd9-V.jpg 

Сотрудники Херсонской областной библиотеки для юношества им. Б.Лавренева Валентина Моисеева и Юлия Тер-Давлатян  совместно с учащимися УВО «ХАБАД» провели заседание круглого стола, во время которого не только обсудили проблемы безопасности в интернете, но и разработали проект собственной социальной сети. Особенно порадовало, что все группы были единодушны  в требованиях, касающихся культуры ведения сети. Большое спасибо нашим детям и гостям.

IMG-9901defc3619d30e4db1b9703ae8eeb1-V.jpg 

IMG-0b496be20362804cd352c9d30c34cc18-V.jpg

IMG-e8b62a18c0fcd3a449f85c06fb4205bf-V.jpg 

Вітаємо з перемогою!

DSC_1210.jpg

   Учениця 11 класу НВО «ХАБАД»  Романенко (Файфер) Єлизавета посіла ІІ місце в обласному заочному конкурсі просвітницьких матеріалів  «Національні меншини і протестантські релігійні громади Херсонщини» в номінації «Науково-популярна публіцистика».

Вона написала есе з теми: «Становлення хасидизму в Україні». Науковим керівником випускниці була  вчитель історії, спеціаліст вищої категорії Чічкань Л.В.

Так тримати!

гÑ_амоÑ_а 011.jpg

# Ми пам’ятаємо!

1 (1).png2 (1).png

Культура хештегу стрімко увійшла у повсякденне життя активних користувачів соціальних мереж, але є дати, які потребують особливої уваги. Для всього людства такою датою є 27січня  - день визволення в’язнів Освенциму (27.01.1945 р.).

Саме тому учні НВО «ХАБАД» створили хештег  «# Ми пам’ятаємо!», присвячений пам’яті жертв Голокосту на сторінці найбільшій у світі соціальній мережі – Facebook, підтримуючи загальносвітову акцію.
День пам’яті жертв Голокосту

1.png3.png

25.01.2018 р. на базі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова за участі учнів ЗОШ №55 м. Херсона  та вихованців НВО «ХАБАД» відбувся захід присвячений Дню пам’яті жертв Голокосту.

Учні шкіл і працівники бібліотеки представили гостям заходу своє бачення цієї трагічної події, закликали засвоїти уроки катастрофи і передати пам'ять про загиблих пройдешнім поколінням.Творча зустріч з актором

IMG_20180118_141721.jpg

18 січня в рамках спецсемінару «Мистецтво» відбулася творча зустріч учнів НВО «ХАБАД» з актором Херсонського обласного  академічного  музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Вадимом Гнідашем.   

Діти охоче цікавилися його акторською діяльністю, а Вадим Яковичем із радістю розповідав про свої плани на майбутнє та про цікаві факти біографії.

Учні дізналися, що Вадим Гнідаш не лише актор драми, а й хореограф-постановник дитячого театру «Чудеса», а також у минулому році він був учасником фотопроекту «Доньки-матері». А ще раніше Вадим Якович  був артистом балету. Зустріч проходила у формі інтерв’ю. І актор, і учні НВО «ХАБАД»… Читать дальше »

Улюблене свято Ханука

FB_IMG_1516288167178.jpg

Вихованці дошкільного відділення та учні НВО «ХАБАД» взяли активну участь у конкурсі на кращий малюнок, присвячений одній із найяскравіших подій у єврейському календарі – Хануці. На конкурс було подано більше 40 малюнків.

Перемогу отримали троє:

Вольф Рейзл (учениця 8 класу),

Ібрагімова Владислава (учениця 1 класу),

Якобі Беніамін (вихованець середньої групи).

Діти отримали набори для малювання та інші цінні подарунки. Для всіх учасників конкурсу призом стане екскурсія до Херсонського художнього музею ім. О.Шовкуненка.


1516357954805_pikapost.jpg

 

Обласний науково-практичний семінар учителів зарубіжної літератури

 IMG_20171129_122451_01.JPG

На базі НВО «ХАБАД» 29 листопада 2017 р. пройшов обласний науково-практичний семінар учителів зарубіжної літератури з теми: «культурологічний підхід до аналізу художнього тексту». Він був організований спільно з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» та Херсонський державним університетом. Перед учителями області й міста виступили кандидат педагогічних наук, доцент кафедри світової літератури і культури ХДУ Нев’ярович Н.Ю., завідувач навчально-методичної лабораторії зарубіжної літератури та мов національних меншин ХАНО Левандовська О.І.

Учасники семінару відвідали бінарний урок бінарний урок-рефракцію із української літератури та інтегрованого курсу «Література» у 10… Читать дальше »

Ищите старые сообщения? Найдите на полях меню "Архив".