Printed from jewishkherson.com

Итоги 2016-2017 учебного года

Итоги 2016-2017 учебного года

 почта

Переможці олімпіад 2016-2017 навч.рокуC:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\Рисунок1.jpg

***

Учениця 10 класу  Романенко Єлизавета - відмінниця навчання,C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\DSC_2487-1.jpg

  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади біології (диплом ІІ ступеня);

  • переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – учнів МАН України(Секція української мови) (диплом ІІ ступеня)

  • переможець І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Секція «Зоологія, ботаніка») (диплом ІІ ступеня);

  • переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Секція «Зоологія, ботаніка») (диплом ІІІ ступеня);

  • Переможець обласного заочного конкурсу на підтримку воїнів АТО «Душею прагнемо до миру» (ІІ місце) (Номінація «Електронна презентація»);

  • переможець V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»                  ( диплом І ступеня Всеукраїнського рівня);

  • переможець міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower».

 

***

 C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\DSC_2494-2.jpg

Учениця 9 класу Поражинська Яна - відмінниця навчання,

  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови та літератури (диплом І ступеня);

  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури (диплом ІІ ступеня);

  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (диплом ІІІ ступеня);

  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;

  • переможець в районному етапі міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя калинова»;

  • переможець V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» ( диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня);

  • переможець міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower».

 

 

***

 

Учениця 5 класу Вольф Рейзл –                           відмінниця навчання, C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\DSCN3933.jpg

  • переможець міського турніру юних математиків (ІІ місце);

  • переможець V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» ( диплом І ступеня Всеукраїнського рівня);

  • переможець міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower»;

  • переможець Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»;

  • переможець Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

 

 

 

 

***

 

Учениця 5 класу Чередніченко Лада -              відмінниця навчання,C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\DSC_2470-1.jpg

  • переможець міського (диплом ІІ ступеня) та обласного (диплом ІІ ступеня) етапів Всеукраїнського заочного конкурсу «Космічні фантазії»;

  • переможець V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» ( диплом І ступеня Всеукраїнського рівня);

  • переможець міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower»;

  • переможець Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

 

 

***

Учениця 7 класу Любимова Марія - відмінниця навчання,C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\DSC_2489-1.jpg

  • переможець V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» ( диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня);

  • переможець міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

 C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\DSC_2480-1.jpg

Учениця 5 класу Заборнікова Анастасія

  • переможець міського етапу  Всеукраїнського заочного конкурсу «Космічні фантазії» (диплом ІІ ступеня);

  • переможець V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» ( диплом І ступеня Всеукраїнського рівня);

  • переможець Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»;

  • переможець Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

 

***

 C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\Копия Рисунок1.jpg

 

Учень 5 класу  Томчинський Роман

Учасник Міжнародного етапу «Олімпіади Даркейну»

 D:\Школьные фильмы и презентации\Про школу\На аттестацию\16003242_355871104790889_6218654295130480880_n.jpg

 

 

 


 

***

Учениця 8 класу  Новикова Карина,C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\DSC_9052.JPG

  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії  (диплом ІІІ ступеня);

  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (диплом ІІІ ступеня);

  • переможець V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» ( диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня);

  • переможець Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» ;

  • переможець міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower»                     (диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня).

 

***

 

 

Учениця 9 класу Шуракі ОдаяC:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\image.jpeg

  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій(диплом ІІІ ступеня).

 

 

 

 

 

 

***

 C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\DSC_9043.JPG

Учениця 10 класу Березень Анжеліка

  • переможець конкурсу есе (ІІ місце)  за навчальною програмою Південноукраїнського Єврейського університету;

  • переможець V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» ( диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня);

  • переможець міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower» (диплом ІІ ступеня Регіонального рівня).

 

 

***

 

Учень 11 класу  Саргсян КаренC:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\2017\DSC_9046.JPG

  • переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (диплом ІІІ ступеня);

  • переможець у заочному міському фотоконкурсі «Пам’ять» (диплом ІІІ ступеня)

 

 

 

 

 

 

 


 почта